بهترین آموزشگاه موسیقی شمال تهران ، آموزشگاه موسیقی سخن


آشنايي با آموزشگاه موسيقي سخن
About Sokhan Music Academy

 

بهترین آموزشگاه موسیقی شمال تهران ، آموزشگاه موسیقی سخن

معرفی آموزشگاه موسیقی سخن

آموزشگاه موسیقی سخن بزرگترين و تخصصي ترين آموزشگاه های موسیقی شمال تهران ، با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در سال 1393 در منطقه قیطریه تهران در محیطی آرام با مدیریت استاد علیرضا اصغری و با اساتيد حرفه اي  و بسیار مجرب موسيقي افتتاح شد.

 کلاس های موسیقی آموزشگاه موسیقی ما بصورت کاملا خصوصی و با مدت زمان کافی، برای رده های سنی مختلف در نظر گرفته شده است.

آموزش موسیقی به کودکان در آموزشگاه موسیقی سخن، برای دو گروه سنی 2 تا 6 سال و 7 تا 9 سال همراه با بازی های ریتميك و حرکات موزون مناسب کودکان تدريس ميشود.

 همچنین در آموزشگاه موسيقي سخن تدریس پیانو کودک و در نهایت کلاس های آشنایی با سازها که به انتخاب ساز تخصصی کودک کمک چشمگیری می کند برگزار می شود و برای سنین بالاتر جلسات مشاوره رایگان و ... وجود دارد.

   

 

استاد عليرضا اصغرياستاد عليرضا اصغري
مديريت آموزشگاه موسيقى سخن

تدریس تار و سه تار و عود
تدريس مبانی نظری موسیقی ایرانی
تدريس اصول بداهه نوازی در موسیقی ایرانی...

    

    

   

جشنواره سخن

آموزشگاه موسیقی سخن دو بار در سال اقدام به بر پایی جشنواره سخن (كنسرت هاي هنرجويي) در فرهنگسرای نیاوران و دیگر سالن های با استاندارد بالا می کند که در جهت آماده سازی هنرجویان برای اجرا در جشنواره کلاس های گروه نوازی زیر نظر اساتید است.

 مستر کلاس های آموزشی نیز همه ساله توسط اساتید صاحب نام موسیقی که در خارج از ایران زندگی می کنند و فقط جهت تشکیل این مستر کلاس ها به ایران مراجعت می نمایند برگزار می شود.

مزاياي برگزاري كنسرت هاي هنرجويي :

 • افزايش اعتماد به نفس هنرجويان

 • افزايش قابليت كار گروهي

 • ايجاد انگيزه و شوق در هنرجويان

 • بالا رفتن توانايي هاي گروه نوازي

 • ايجاد سابقه ي اجرا در سالن هاي معتبر و مطرح كشور براي هنرجويان

كنسرت هاي هنرجويي برگزار شده توسط آموزشگاه موسيقي سخن

 • نهم اسفند ۹۷ فرهنگسراي نياوران

 • یازدهم مرداد ۹۷ فرهنگسراي نياوران

 • ۲۴ اسفند ۹۶ فرهنگسراي نياوران

 • اردیبهشت ۹۶ فرهنگسراي نياوران

 

آموزش موسیقی

آموزشگاه موسیقی سخن با اساتید مجرب و کارشناسان ارشد موسیقی ، فارغ التحصیلان کنسرواتوار ارمنستان، آمریکا ، اوکراین و ... در تمام زمینه های موسیقی به آموزش موسیقی می پردازد.

 • آموزش موسيقي و سازهاي موسيقي كلاسيك غربي

 • آموزش سازهاي موسيقي سنتي و سازهاي اصيل و ملي ايران

 • آموزش موسيقي و سازهاي پاپ

 • آموزش تئوري موسيقي ، هارموني ، كنترپوان و ...

 • آموزش آهنگ سازي و نرم افزار هاي موسيقي

 • آموزش آواز پاپ ، كلاسيك و سنتي

 • آموزش سلفژ و دوره هاي صدا سازي

 • آموزش سازهاي خاص بادي ، زهي و كوبه اي

فضاي  آموزشي

 آموزشگاه موسيقي سخن دارای  کلاس هاي آموزشی متعدد و مجزا  برای برگزاری کلاس های خصوصی سازهاي مختلف مي باشد.

همچنين آموزشگاه داراي فضاي مناسب و كافي جهت برگزاري كلاسهاي آموزش گروهي ، آموزش گروه نوازي ، تمرینات آمادگي گروهي براي كنسرت هاي هنرجويي و اجراهای تمريني است.

كليه كلاسهاي آموزشگاه موسيقي سخن به منظور فعالیت های موسیقی طراحی و آکوستیک شده اند. از این نظر آموزشگاه موسیقی سخن بزرگترین آموزشگاه در ناحیه شمال تهران محسوب می شود.

 

آموزش موسیقی به کودکان ، کلاس ارف کودکان

متد ارف در كلاس هاى موسیقى كودكان امروزى در حقیقت مجموعه اى است از تلفیق متد دالكرز، متد كداى و متد سوزوكى... که در راستاى بازى هاى حركتى، بازی موسیقی ها و با استفاده از سازهاى كوبه اى بلز و فلوت، موسیقى را به دنیاى كودكان وارد می كند.

این متد در ابتدا توسط آهنگساز آلمانى كارل ارف(1895-1982) توسعه یافت. وى تمام زندگى خود را وقف آموزش متد خویش كرد.هم اكنون این متد در بیشتر كشورها براى هنرآموزان استفاده می شود و به دلیل فضا سازى طبیعى و راحت براى كودكان كاربرد بسیار زیادى دارد.

در كلاس هاى ارف با توجه به دسته بندى سنى كودكان، در ابتدا با بازى موسیقى ها و استفاده از بدن و حركات، درك مفاهیم اصلى موسیقى به كودك آموزش داده می شود. سپس با تلفیق سازهاى كوبه اى با بازى هاى حركتى، شعرها، بازى هاى آوازى و قصه موسیقى ها، كودك با ریتم آشنا می شود و بعد از فراگیرى ریتم و ساز بلز و فلوت كودك براى انتخاب ساز تخصصى آماده می گردد.

كلاس هاى ارف آموزشگاه موسیقی سخن در روزهاى دوشنبه زیر نظر اساتید محترم: خانم ها مونا عرب و پریسا زارعى در اتاق مخصوص كودكان برگزار می شود.

 

 
Sokhan Music Academy
 


Copyright © 2016 - 2019 . All Rights Reserved to Sokhan Music Academy Design By Tehran Vila

http:


برچسب ها : آموزشگاه موسيقي سخن ، آموزشگاه موسيقي سخن برزگترين آموزشگاه موسيقي شمال تهران ، آموزشگاه موسيقي سخن معتبر ترين آموزشگاه شمال تهران ، كلاسهاي آموزش موسيقي خصوصي ، كلاسهاي آموزش موسيقي عمومي ، كلاسهاي گروه نوازي ، كلاسهاي موسيقي در محيطي سالم ، آموزش موسيقي به كودكان